Македонски | Shqip | English |

SUZUKI GRAND VITARA

Се продава од: Dragan Вчера 18:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 300 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Suzuki
Модел: Grand Vitara
SUZUKI GRAND VITARA 4X4 / 1,9

-Регистриран до 10/2019 + зелен картон;
-Комплетно сервисиран (02/2019);
-Електроника на стакла, врати со централно отклучување;
-5 врати;
-5 брзини;
-Команди на волан;
-Темпомат;
-Греач на седишта;
-Клима;
-Радио;
-ABS, ESP;
-Кука;
-Кровна багажна оригинална конструкција;
-ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА-
Нема посетени огласи
Кон почеток