Македонски | Shqip | English |

Toyota Yaris 1.0

Се продава од: Pacemski Dejan 04 фев. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР   2 900 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Yaris
vo odlicna sostojba registrirana so zelen karton bez zabeleski odlicno gradsko vozilo potrosuvacka 2den/kilometr
Нема посетени огласи
Кон почеток