Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI

Се продава од: marjan 10 ное 23:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Avtomobilot e vo odlicna sostojba (desen vola)
za detali ve molam da me kontaktirate preku text na viber ili vatsapp.
Нема посетени огласи
Кон почеток