Македонски | Shqip | English |

Kombajna Zmaj 133

Се продава од: Душко 04 фев. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Комбајни
Комбајна Змај 133 бункераш во исправна состојба спремна за жетва
Нема посетени огласи
Кон почеток