Македонски | Shqip | English |

Motokultivator 509

Се продава од: Владо 22 фев. 08:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 200 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Мотокултиватори
Продавам мотокултиватор 509, со приколица, фреза , плуг и трапачка
Нема посетени огласи
Кон почеток