Македонски | Shqip | English |

Motokultivator kultivator IMT 504

Се продава од: imt 15 мај 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.060 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

490 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Мотокултиватори
Кultivatorot e vo odlicna sostojba, moze da se proba i vidi 071 713 346 moze da se prati po kargo.Tomos vakum 7500 den moze da se prati po kargo
Нема посетени огласи
Кон почеток