Македонски | Shqip | English |

Motokultivator kultivator IMT506 tomos vakum pumpa

Се продава од: imt 23 фев. 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

330 ЕУР   400 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Мотокултиватори
Кultivatorot e so freza,trkala ima tri brzini napred i rikvec.tomos vodna pumpa vakumska cena 8500 den tel 070 235 054 moze da se prati po kargo
Нема посетени огласи
Кон почеток