Македонски | Shqip | English |

FIAT AGRI 80 90

Се продава од: Vlatko 28 фев. 22:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Fiat
Модел: Agrifull
4 glanc gumi
89 god
Uvezen od Holandija
So eden zbor TOP.....
Нема посетени огласи
Кон почеток