Македонски | Shqip | English |

Traktor

Се продава од: Gorgi 16 мар. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 750 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 533
Se prodava traktor vo odlicna sostojba!Napraven golem servis so 2 predni novi gumi.Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.Ne e registriran.
Нема посетени огласи
Кон почеток