Македонски | Shqip | English |

MASEY FERGUSON 274

Се продава од: Vlatko 11 јан. 12:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: Drug model
Traktoro e 1987 god.
So 4 novi gumi
Vo extra sostojba
Vo suma nee vozen
Povece inf.na tel.
Нема посетени огласи
Кон почеток