Македонски | Shqip | English |

Same 4x4

Се продава од: Aleksandar 24 мај 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: Minitaurus
Se prodava so korpa i bez korpa a moze i zamena za ferguson 539. Ima novi gumi i akomulator i moze da se vidi vo sekoe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток