Македонски | Shqip | English |

TRAKTOR I PRIKOLKA

Се продава од: РАТКА КОКОЛАНСКА 03 фев. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: Minitaurus
СЕ ПРОДАВА ТРАКТОР SAME 4X4 60кс РЕГИСТРИРАН И ПРИКОЛКА СО АЛУМИНИУМСКИ КАПАЦИ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ: РАТКА
004917630134112 ГОРАН

Нема посетени огласи
Кон почеток