Македонски | Shqip | English |

VULCAN 900 SPECIAL EDITION

Се продава од: kire 08 мар. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

6 600 ЕУР

Година: 2009
Локација: Берово
Моторцикли : Друго
Марка: Kawasaki
Модел: Drug model
Motorot e za Amerikanski pazar/ uvezen od Amerika.
Proizveden 2009 godina so pominati okolu 6000 Mi, novi gumi i registriran vo MKD.
Motorot e vo besprekorna sostojba bez nikakvi grebnatinki.
Extra zimska cena !!!
Нема посетени огласи
Кон почеток