Македонски | Shqip | English |

Prikolica Koegel

Се продава од: marjan Вчера 08:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.530 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 000 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Друга марка
Модел: Kogel
Se prodava prikolica Koegel 2013 godina.
Kontakt Marjan 00447986841686 viber ili WhatsApp.
Нема посетени огласи
Кон почеток