Македонски | Shqip | English |

DAF XF 105.410

Се продава од: kire 28 дек. 09:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 ЕУР   15 000 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Podavam vlekach DAF XF 105.410 na BG tablicki. Kamionot e vo odlichna sostojba na okolu 1.000.000 km, promeneto maslo komplet filtri. Kamionot raboti na relacija DE - SE. Se prodava poradi nedostatok na vozachi.
Spremen za rabota
Нема посетени огласи
Кон почеток