Македонски | Shqip | English |

Vlekac IVECO 440Е38 kiper

Се продава од: BLAZHO DUNGEVSKI 13 мар. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 8.240 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 800 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Eurotech
Се продава влекач ИВЕКО 380кс год. 1995 Еуро 1 во добра солидна состојба. Возилото нее возено 10 год. одржувано и гаражирано. Гуми одлични едино треба шофершајбна нова и да се направи нов технички.
729606 км оригинални Мотор одлична состојба.
заинтересирани можат да се јават на телефонски број за договор ++49152 5577 6175
Нема посетени огласи
Кон почеток