Македонски | Shqip | English |

Iveco Turbo Daily 35 12

Се продава од: Goran 03 мар. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Turbo Daily
Се продава ЗАЧУВАНО товарно комбе IVECO Turbo Daily 35 12.
Година: 1994
Километража: 380 000км

Комбето е во ЕКСТРА состојба. Направен е ЦЕЛОСЕН ремонт и е спремно за работа и превоз на стока веднаш. За повеќе информации побарајте ме на 070 851 550.

Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток