Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Bnez 12-13

Се продава од: vanco 20 мај 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-17
se prodava mercedes 12 13
Нема посетени огласи
Кон почеток