Македонски | Shqip | English |

Svez kompir sovresen kvalitet

Се продава од: Алексей Владимирович Вчера 12:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

120 ЕУР

Локација: Берово
Производителот ве поканува да ја посетите својот сопствен компир простор за познаник и соработка:
СВЕЖ компир: црвена, бела
- СОВРШЕН квалитет!
- Изми/unwashed
- Постојано на располагање - се до лето
- Огромен обем-40,000 тони.
- Калибар 5+
- Без болести-најдобар квалитет во Република Белорусија!
- Има купи сите мрежа 20/25/30 кг.
- Ние брод 20 + автомобили на ден
- Пратката од Република Белорусија од производителот на KFH од едно место!
- За зимски ние топло автомобили!
- Испорака на ЕУ/Молдавија / Русија / Узбекистан/Казахстан
- Плаќање со готовина/трансфер
- Испорака автомобил / железнички
- На барање на Молдавија и ЕУ не CT1
- дојде да ја посетите, ако сте заинтересирани
- дополнителни информации / слики / видеа: +375296874008 (WhatsApp, Viber, Telegram, ммо,
Нема посетени огласи
Кон почеток