Македонски | Shqip | English |

Delux Kompjuter!

Се продава од: Martin 10 јан. 00:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Производи : Десктоп компјутери
Марка: Друга марка
Модел: Delux
CPU: AMD Athlon II X2 250 3.00GHz
GPU: NVIDIA GeForce 210
RAM: 4GB
Windows 7 64-bit
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток