Македонски | Shqip | English |

Vikendica na Berovsko ezero

Се продава од: Звонко 20 мај 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Берово
Се продава комплетно наместена викендица на Беровско езеро на 3 спрата. На вториот спрат има дневна соба со камин и целосно опремена кујна, како и бања. На третиот спрат има 3 спални соби. Првиот спрат се користи за складирање, но може да се адаптира и за друга намена. Викендицата има двор од 2000м2, како и придружни објекти.
Нема посетени огласи
Кон почеток