Македонски | Shqip | English |

Luksuzen apartman vo Bansko

Се продава од: Драгослав 18 мар. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

21 000 ЕУР

Земја: Бугарија
Локација: Берово
Продавам или менувам за плац во Бардовци или викендица во Кучково, Сопиште, луксузен двособен апартман во хотелски комплекс во Банско. Комплексот има спа центар со базен , детски базен, џакузи, две бањи, сауна, фитнес, ресторан и се друго. Хотелот се наоѓа на 800 м од гондолата. Апартманот има дневна со кујна, спална, бања, предсобје, тераса. На 2-3 спрат, источна ориентација, веднаш до борова шума. Комплетно опремен. Цената што е дадена доле е за готовина
Нема посетени огласи
Кон почеток