Македонски | Shqip | English |

Golema semejna kuka so dva vleza

Се продава од: BLAZHO DUNGEVSKI 13 мар. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

128 000 ЕУР

Број на соби: 10
Адреса: Јане сандански
Површина: 450 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Дрва
Локација: Берово
Куќата е градена 2004 год. еден спрат е спремен се има седено во неа 3 год. другите простории треба да се приспособат. Голема куќа може да се раѕдели на две големи целини или и на 4 Стана. деловни простории. Голем двор со голема гаража или работилница позади куќата. Плус напред голем Паркинг кој припаѓа на куќата Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток