Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO BEROVO

Се продава од: Kate 11 јан. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Берово
SE PRODA NO I SE IZDAVA SPRAT OD KUKA SO SOPSTVEN DVOR VO BEROVO NA UL.BALKANSKA cena za izdavanje 2000 denari za prodavanje 12.000 evra tel: 078/356-114
Нема посетени огласи
Кон почеток