Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvorno mesto

Се продава од: Uzejme 07 мај 04:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 000 ЕУР

Број на соби: 7
Адреса: 23 Avgust 30
Површина: 111 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Берово
Se prodava kuka so povrsina 111 m2 i dvorno mesto 181 m2. Za poveke informacii na tel 071 564 717
Нема посетени огласи
Кон почеток