Македонски | Shqip | English |

Niva plac od 4500m2 vo Berovo

Се продава од: BLAZHO DUNGEVSKI 13 мар. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 000 ЕУР

Адреса: Гагова чука
Површина: 4500 m2
Локација: Берово
Нивата е изчистена од дрва корења и е израмнета со градежни машини за било каква можна употреба се наоѓа непосредно до населените куќи и има прекрасен поглед на целата малешевија. Пат има од две страни
Нема посетени огласи
Кон почеток