Македонски | Shqip | English |

Plac od 4000m2 so pogled na Berovo

Се продава од: GG 21 мај 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 4000 m2
Локација: Берово
Се продава урбанизиран плац во Берово со 4 маркици кај ловен дом со поглед на Берово.
Вкупна површина 1860 квадрати.

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957
Нема посетени огласи
Кон почеток