Македонски | Shqip | English |

Plac so benzinska pumpa vo Berovo

Се продава од: GG Денес 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 22000 m2
Локација: Берово
Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со 9000м2 асфалт и започната изградба на бензинска пумпа со дозвола за градба.

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957
Нема посетени огласи
Кон почеток