Македонски | Shqip | English |

Plac vo industriska zona

Се продава од: BLAZHO DUNGEVSKI 12 мар. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

13 ЕУР

Адреса: ширината
Површина: 4400 m2
Локација: Берово
Плац на владимирски пат во индустриска зона
има можност за прилучок на струја и вода
Нема посетени огласи
Кон почеток