Македонски | Shqip | English |

Plac vo industriska zona

Се продава од: BLAZHO DUNGEVSKI 12 мар. 21:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

13 ЕУР

Адреса: ширината
Површина: 4400 m2
Локација: Берово
Плац на владимирски пат
има можност за приклучок на струја и вода
цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток