Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor od 120m2 vo Berovo

Се продава од: Zoran Zorga 22 фев. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Кеј ЈНА бб
Површина: 120 m2
Локација: Берово
Се продава деловен простор 120 квадрати, во зградата спроти амболантата. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток