Македонски | Shqip | English |

Prekrasen stan od 105m2 vo Berovo

Се продава од: Jelyana Hristova 11 мар. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

167 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Софија, Бугарија
Површина: 105 m2
Локација: Берово
Станот е среден и исклучително топол. Греењето е гас, што е најевтин начин за греење. Позицијата е: влезно сала, дневна соба, трпезарија и кујна, сервисирање просторија, бања со тоалет, две спални со балкони, како двете спални се на југоисток, а влезниот сала и дневната соба се на северозапад; има подрум од 5.46 кв.м. Станот е по ремонт, пријатен и убав. Се продава со сите мебел и апарати. Задругата е сместена во најдобар регион на стариот дел на Овча купел, кој се карактеризира со значително почист воздух. Областа е мирна, нема кражби и настани кои го нарушуваат јавниот ред. Соседите се образовани и културни луѓе. Станот е со одлична локација - во близина се гради метро станица, автобус 45, 73 и 107, трамвај 5 и 11, има и маршрутки. На 10 минути од задругата има градинка, училиште, Нов бугарски универзитет, поликлиника, синџирите Кауфланд и Фантастико, соседството продавници, а исто така и мал парк. Зградата е изградена во 2007 година, тула, со многу добра изолација. До овој стан се нуди една спална соба со можност за спојување. Станот е понуден од страна на сопственикот, нема комисии. Трошоците за заверување на трансакцијата се на товар на купувачот.
Нема посетени огласи
Кон почеток