Македонски | Shqip | English |

RAZLADNI KOMORI (LADILNICI)

Се продава од: Nikola 05 мар. 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Производи : Индустриски машини и алати
Спрема Вашите потреби и барања изработуваме и проектираме модуларни разладни комори.

Доколку сакате безбедно складиште за Вашите намирници и производи(овошје,зеленчук,млечни производи,месо,шумски плодови,сувомеснати производи итн.) разладните комори се идеално решение за Вас.Во соработка со една од најреномираните компании која има долгогодишно искуство во областа на разладни системи Статус Фриго од Србија ви нудиме врвен квалитет.
Плусните разладни комори се со позитивен температурен опсег (најчесто од 0°C до 8°C).
Минусните разладни комори се со негативен температурен опсег (најчесто од -18°C до -25°C).
Тунелите за замрзнување - шок комори се со температурен опсег (најчесто од -30°C до -40°C).
Цената се движи во зависност од големината и типот на разладната комора.

Контакт тел. 076 947 805 Никола
Нема посетени огласи
Кон почеток