Македонски | Shqip | English |

Audi A4 tdi

Се продава од: Ilce Kotevski Вчера 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
2.0 tdi od 2008 so servisna kniska
Нема посетени огласи
Кон почеток