Македонски | Shqip | English |

Citroen Nemo 1.4hdi so klima regisriran kako nov

Оглас од претпријатие. Се продава од: De-Luk777 Вчера 17:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 200 ЕУР   6 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Nemo
Se prodava citroen nemo patnicki 2011god. 1.4 hdi, 50 kw dizel so klima registriran cela godina. Kupen od MK od Citroen Avtonova prv gazda I redovno servisiran vo citroen servisot. Ima pominato 41700km realni kilometri proberka kade sakate ,servisiran pred 1000km,bez udari I farbani delovi, bez nikakvi vlozuvanja vo nea. Tel za kontakt 070 373 204
Нема посетени огласи
Кон почеток