Македонски | Shqip | English |

Citroen Nemo tovarno

Оглас од претпријатие. Се продава од: De-Luk777 Вчера 23:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Nemo
Se prodava citroen nemo tovarno, prv sopstvenik, so nosivost 610kg 2008god. Prva registracija 2011god. 1.4 hdi, 50 kw dizel, registriran cela godina. Kupen od MK od Citroen Avtonova prv gazda I redovno servisiran vo citroen servisot. Ima pominato 41700km realni kilometri proberka kade sakate ,servisiran pred 1000km,bez udari I farbani delovi, bez nikakvi vlozuvanja vo nea. Tel za kontakt 070 373 204
Нема посетени огласи
Кон почеток