Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 350 CDI AVANGARD FULL NOV -10

Се продава од: Edi Mobile Вчера 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

16 990 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Steptronic / Tiptronic
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 350
CENATA E SAMO ZA KEŠ BEZ ZAMENI.
VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA
OCARINETO DO REGISTRACIJA VO TOP SOSTOJBA KAKO NOVO NAJ FULL OPREMA.SO SERVISNA KNIŠKA OD PRV SOPSTVENIK ORGINAL KILOMETRI SO GARANCIJA.SERVISIRANO VO GERMANIJA VO MERCEDES SO 12 meseci GARANCIJA VIZILOTO E KAKO NOVO.
4 NOVI ZIMSKI GUMI 17 COLA
MOŽE ZAMENA SO VAŠA DOPLATA SO PRODAŽNI CENI NA VAŠITE VOZILA.
ZA KEŠ TOP CENA.TEL:070515210
Нема посетени огласи
Кон почеток