Македонски | Shqip | English |

Opel Astra

Се продава од: Виктор 12 јун. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Мотор 1300 кубици, дизел.
4,200l/100km. Караван, донесен од Германија.
FULL опрема.
Нема посетени огласи
Кон почеток