Македонски | Shqip | English |

Peugeot 206

Се продава од: Andrej Вчера 08:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
Se prodava Peugeot 1.1 benzin vo odlicna sostojba registrirano do 6ti mesec 2019 za poveke informacii javete se
Нема посетени огласи
Кон почеток