Македонски | Shqip | English |

RENAULT ESPACE

Се продава од: Stojanovski Cvetan 18 мар. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

280 000 МКД

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Espace
Возилото е во вонредно добра кондиција: 7 седишта, 2.2 dci мотор, нова турбина, комплетно сервисирана во смисол на каиши и друг потрошен материјал пред многу скоро време, нова турбина, нови дизни, нови сензори, нови 4 гуми, нови кочници (плочки) на сите 4 тркала, нов акумулатор и сл.
Практично не е потребна никаква интервенција на него за користење на истото. ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДА
Тел контакт 076/431-068 Цветан
Нема посетени огласи
Кон почеток