Македонски | Shqip | English |

Toyota Corolla Verso

Се продава од: Zoran 18 сеп 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Минимално Учество од само 20%
Рок на отплата до 84 месеци
КУПИ и ВОЗИ
за само 5734 ЕУР месечно
АПЛИЦИРАЈ СЕГА! >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Corolla Verso
Redovno servisirana so set 4 zimski gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток