Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 105 ks Vo Top Sostojba

Се продава од: Cobe 18 јун. 12:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Битола
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
vw golf 5 1.9 Tdi 105ks 2004 god


so fuul oprema

klimatronik
kozen volan
elktrkika na prozori
alarm
centralno zaklucuvanje
aluminski bandazi
abs asr
bord komjuter
kneson light

vo odlicna sostojba

plateni site davacki do reg


proverka po zelba

cena po dog

info 075321520

Нема посетени огласи
Кон почеток