Македонски | Shqip | English |

MAN 8.163 -99

Оглас од претпријатие. Се продава од: De-Luk777 18 мар. 10:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.850 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 000 ЕУР   7 000 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 8.163
Se prodava Man 8.163 1999 god. Nosivost 2610kg .
Zafatnina na motorot 4580cm , 163 hp
Masa na voziloto 4880kg remontiran motor vo odlicna sostojba cerada , dobri gumi registriran do 05.04.2018. Cenata plus ddv.
Нема посетени огласи
Кон почеток