Македонски | Shqip | English |

MAN 18.480 TGA D20 euro3 -04

Оглас од претпријатие. Се продава од: De-Luk777 Денес 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 ЕУР

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGA
Se prodava ili zamenuva MAN 18.480 TGA euro3 2004god so novi gumi novi akomulatori, napraven servis, smenati set lamela potisna I lager ,novi diskovi I plocki smenata volanska spona registriran do 24.06.2018 so zelen karton, gps ured za sledenje.
Mozi zamena za kamion so nosivostda od 6 toni.


Telefon za kontakt 070 373 204
Нема посетени огласи
Кон почеток