Македонски | Shqip | English |

Sleperi kiperi

Оглас од претпријатие. Се продава од: Ivaleks Trans Dooel 06 мар. 12:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGX
Се продаваат 3 камиони шлепери кипери: Два Volvo Euro 5, Еден MAN Tgx Euro 5. Сите се прилагодени за кипери и се продаваат заедно со полуприколки Киперки a можно е и само влекач без приколка. Volvo FH13 440ks 2008год со Приколка Carnehl 33m3 28.000евра, Volvo FH13 480ks 2008год со Приколка Kempf 33m3 29.000евра MAN Tgx 540ks, 2009год. со Приколка Schmitz Cargobul 37m3, 30.000евра. Сите возила се регистрирани и се во работа, Во колку бидат купени сите три камиони од еден купувач се добива ексклузивна цена од 82.000евра за сите и во тој случај може да се превземи и фирмата исчистена од сите обврски и побарувања до денот на превземањето и со лиценци кои важат до 2022год. Сите возила се во одлична состојба и спремни веднаш да се пуштат во експлоатација.
Нема посетени огласи
Кон почеток