Македонски | Shqip | English |

Mining rigovi so RX 470 i RX 580 8GB

Се продава од: Бале 13 апр. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

650 ЕУР   750 ЕУР

Локација: Битола
Rigovi so 5 MSI Armor RX 580 8 GB - 650 €
Rigovi so 5 Sapphire Nitro RX 470 8 GB - 600 €
9 rigovi (46 karticki vkupno) 5600 €, mozi plakanje so kripto
Нема посетени огласи
Кон почеток