Македонски | Shqip | English |

Huawei P 10 Lite

Се продава од: Igor 10 јан. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 МКД

Локација: Битола
Марка: Huawei
Модел: P10 Lite
Феноменален телефон. Без ни една гребнатинка, како нов. Со целосна кутија и сите дополнителни елементи. Под гаранција е.
Нема посетени огласи
Кон почеток