Македонски | Shqip | English |

MOBICOM - EVROPSKI TELEFONI SO 24 MESECI GARANCIJA

Оглас од претпријатие. Се продава од: mobicom Денес 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Битола
Марка: Huawei
Модел: P9 lite
ЦЕНОВНИК НА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ и ТАБЛЕТИ.
Нови неотпаковани за Европски пазар EU со 2 години гаранција.
НЕМА ПОЕФТИНО!!!
Праќаме со КАРГО ЕКСПРЕС низ цела Македонија...
МОБИКОМ - 075379133, 075500999
ул. Солунска 240, Широк Сокак (камен мост)
www.mobicom.mk

IPHONE
iPhone Xs Max 64GB EU = 62990ден.
iPhone Xs 64GB EU = 56990 ден.
iPhone Xr 128GB EU= 42990 ден.
iPhone Xr 64GB EU= 40990 ден.
iPhone X 64GB EU = 47990 ден.
iPhone 8 PLUS 64GB EU= 41990 ден.
iPhone 8 64GB EU= 35990 ден.
iPad 9.7 2018 32GB wifi = 19990 ден.
iWatch series 4 44mm = 28990 ден.
iWatch series 4 40mm = 26990 ден.

SAMSUNG
Galaxy S10+ 128GB EU = 52990 ден.
Galaxy S10 128 GB EU = 46990 ден.
Galaxy S10e 128 GB EU = 39990 ден.
Galaxy Note 9 64GB EU = 38990 ден.
Galaxy S9+ EU = 30990 ден.
Galaxy S9 EU = 27990 ден.
Galaxy A9 2018 EU = 23990 ден.
Galaxy A8 2018 EU = 16990 ден.
Galaxy A7 2018 EU = 14990 ден.
Galaxy A6+ 2018 EU = 12990 ден.
Galaxy A6 2018 EU = 10990 ден.
Galaxy J6+ 2018 EU = 9990 ден.
Galaxy J6 2018 EU = 8990 ден.
Galaxy J4+ 2018 EU = 7990 ден.
Galaxy Tab S4 10.5 wifi = 36990 ден.

HUAWEI
Mate 20 Pro EU = 45990 ден.
Mate 20 EU = 29990 ден.
P20 Pro EU = 31990 ден.
P20 EU = 24990 ден.
P20 lite EU = 13990 ден.
Mate 20 Lite EU = 16990 ден.
P Smart 2019 ЕU = 12990 ден.

LG
G7 ThinQ EU = 27990 ден.

SONY
Xperia XZ3 EU = 35990 ден.
Xperia XZ2 compact EU = 29990 ден.
Xperia XA2 EU = 16990 ден.

XIAOMI
Mi Mix 3 6/128 EU = 28990 ден.
Mi 8 6/64GB EU = 24990 ден.
Pocophone F1 6/64 = 18990 ден.
Mi A2 4/64GB EU = 13990 ден.
Mi A2 lite 4/64GB EU = 11490ден.

GOOGLE
Pixel 3 XL 64GB EU = 49990 ден.

ONE PLUS
6T 8/128GB EU = 32990 ден.
6T 6/128GB EU = 30990 ден.
6 8/128GB ЕU = 30990 ден.

HTC
U12 Plus EU = 31990 ден.

BLACKBERRY
Key2 EU = 33990 ден.
Нема посетени огласи
Кон почеток