Македонски | Shqip | English |

Nokia Lumia 630

Се продава од: Dejan Вчера 00:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 МКД   4 500 МКД

Локација: Битола
Марка: Nokia
Модел: Lumia 630
Se prodava Nokia Lumia 630,telefonot e bez mana,mozi da se vidi na slikite,prv gazda sum,so nego odi full paket.Raboti na site mrezi.
Нема посетени огласи
Кон почеток