Македонски | Shqip | English |

Cel imot vo s. Lavci

Се продава од: Cel imot vo Lavci mozi I oddelno 15 мар. 17:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 10
Адреса: Lavci
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Битола
See prodava imot
Kukja 2sprata
Mesto 1500m2
I nekolku pomali mestenca
Mozi I dogovor vredi da se vidi samo kukjata 45000 evra
Нема посетени огласи
Кон почеток